September Readings 2021

 September als leesmaand gaf veel spannende boeken, kijk je mee?



In september las ik blijkbaar minder dan ik dacht. Maar ik had net een nieuwe baan, dat was reuze spannend, natuurlijk. 

September 2021

62. Paula Hawkins- Een langzaam smeulend vuur

Als groot fan van Hawkins heb ik opn ieuw genoten van dit verhaal. Wel moet ik zeggen dat eea een beetje langzaam op gang komt. Een aantal andere lezers vonden dit ook. Maar dan als je verder gaat in het boek, heeft Hawkins er opnieuw weer twisten in verweven. Een aanrader!

63. Iris Visser- Liefs uit Ibiza

Voor de lezers van Suzanne Vermeer of Linda van Rijn is dit een heerlijk boek. Ik miste wat diepgang. Leuk verhaal. Zeker wel. 

64. Guillaume Musso- Het geheime leven van schrijvers

Dit boek heeft mij wel betovert. Eerst moest ik denken aan de thriller van Elvin Post. Die ook over een schrijver had  geschreven. Maar dit is toch echt een geheel ander level. Een dikke aanrader!

65. Proeflezen voor een uitgeverij

Daar mag ik nog niets over zeggen. Wel dat ik dit altijd erg leuk vind. Met scherpe blik door een boek gaan, dat nog in bewerking is. Het is een eerste test, voor de eerste lezers. Super leuk! 

Lieve groeten van mij..en blijf vooral lezen!

Annette overvoorde

Reacties

Populaire posts van deze blog

Simone van der Vlugt- Schilderslief

Boek recensie Rob van Essen - Ik kom hier nog op terug

De Camino - Anya Niewierra - De recensie